Skip to Content

EFEKT KAMIENIA

Szlachetność Kamienia

Nadaj fasadzie surowego i wysublimowanego wyglądu.

You need to accept cookies to play this video

Tynk Z Efektem Kamienia

VISAGE Efekt kamienia odtwarza granit, wspaniały materiał podziwiany za swoją elegancję i prostotę. W odróżnieniu od naturalnego granitu produkty VISAGE nie obciążają fasady, dzięki czemu pozostaje ona stabilna i trwała. Linia została mocno odświeżona – 8 z 10 efektów to nowości, które reprezentują odcienie szarości w różnych tonach – od ciepłych, poprzez zielonkawe do ciemnych i intensywnych. Mogą być użyte na całej fasadzie lub tylko na detalach architektonicznych. Bez względu na wielkość powierzchni efekt granitu gwarantuje elegancki wygląd każdej fasady.

Malaga Cream

Norway Grey

Bolivia Red

Africa Red

Etna Grey

California Sand

Madeira Green

Calcutta Anthracite

Jamaica Brown

Jamaica Brown

Aplikacja Krok Po Kroku

You need to accept cookies to play this video

Inspiracje

Produkty

  • ${/content/heliux/adhesive/ceresit/pl/pl/produkty/ocieplenia/produkt#/ceresit-ct-710-visage-granit/SAP_0201IDC014K7/searchResult.productFields.MainImageAltText}
    CERESIT CT 710 VISAGE GRANIT
    Tynk ozdobny „Kamień Naturalny” o strukturze granitu, zawierający mieszankę naturalnych i modyfikowanych kruszyw dającą efekt kamienia naturalnego, gotowy do użycia. 

Do Pobrania

Masz pytanie?

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące naszych produktów, miejsca zakupu lub właściwego rozwiązania dla danego projektu.