Systemy Ogrzewania Podłogowego

Ogrzewanie podłogowe jest energooszczędnym rozwiązaniem, jednocześnie zapewniającym przyjemne ciepło i przytulną atmosferę. W połączeniu z płytkami ceramicznymi lub kamieniem naturalnym, możliwe jest oszczędzenie energii nawet do 30% dzięki optymalnemu przewodzeniu ciepła przez pokrycia ceramiczne. Ceresit oferuje produkty w doskonale dopasowanych systemach do różnych form instalacji ogrzewania podłogowego.

Krok po kroku

Krok 1: Przygotowanie podłoża

Ceresit Tiling Systems LP, Heated floor, Substrate preparation, size 1280x960

Podczas instalacji systemu ogrzewania podłogowego pod płytkami, konieczne jest przestrzeganie określonych standardów i wytycznych na każdym etapie prac. Układający płytki musi posiadać fachową wiedzę, aby sprawdzić, czy prace wykonane wcześniej zostały wykonane poprawnie i upewnić się, że wylewka jest wystarczająco sucha.

Krok 2: Układanie płytek

Ceresit Tiling Systems LP, Heated floor, Tiling, size 1280x960

Ze względu na naprężenia termiczne, ruch podłoża jest większy niż na tradycyjnych wylewkach. Dlatego kluczowe jest stosowanie elastycznych klejów do płytek i zapraw. Ceresit oferuje wysokiej jakości produkty z zawartością specjalnych polimerów, szczególnie zalecanych do systemów ogrzewania podłogowego.

Masz pytanie?

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące naszych produktów, miejsca zakupu lub właściwego rozwiązania dla danego projektu.