30 LAT CERESIT W POLSCE

To wyjątkowa okazja, żeby podziękować Wam – Profesjonalistom, Wykonawcom i Klientom – za lata wspólnej pracy z produktami Ceresit. Razem z Wami od lat tworzymy nie tylko budynki, ale przede wszystkim mocne więzi i wzajemne zaufanie. 
Dziękujemy i zapraszamy do dalszej współpracy! 

POMAGAJ RAZEM Z CERESIT

Z okazji obchodów 30-lecia, Ceresit kontynuuje tradycję społecznego zaangażowania firmy i wspiera wyjątkowy projekt charytatywny. Pomagamy w realizacji budowy Zielonego Centrum Pomocy Dzieciom zainicjowanej przez Fundację Dajemy Dzieciom Siłę. Projekt ten łączy ideę pomocy dzieciom, które doświadczyły różnych form przemocy z ochroną środowiska.

Nasze wsparcie finansowe zostanie przeznaczone na ekologiczne rozwiązania dla budynku, m.in. panele słoneczne i termomodernizację. W prace budowlane zaangażujemy doradców technicznych. Na budowę będziemy też dostarczali nasze materiały budowlane.

Kupując produkty Ceresit, każdy może dołączyć do tej wyjątkowej inicjatywy!

BUDUJĄCE ROZWIĄZANIA

Ceresit od lat gwarantuje najwyższą jakość i nowoczesne, innowacyjne rozwiązania technologiczne.

Szerokie i różnorodne portfolio produktów może towarzyszyć Ci na każdej budowie, a nasi eksperci dzielą się wiedzą z wykonawcami z każdego zakątka Polski.

Czy znasz już wszystkie rozwiązania Ceresit? Kliknij i dowiedz się więcej! 

RÓWNYM KROKIEM W KOLEJNE DEKADY

Budując przyszłość, wspólnie dbamy o naszą planetę. W obliczu zapotrzebowania na kurczące się zasoby naturalne musimy się ciągle doskonalić. Dlatego zrównoważony rozwój to jeden z najważniejszych filarów naszej strategii. 

Stawiamy
na efektywne
rozwiązania -
nasze systemy
ociepleń skutecznie pozwalają
oszczędzać
energię.