POMAGAJ RAZEM Z CERESIT

Z okazji obchodów 30-lecia, Ceresit kontynuuje tradycję społecznego zaangażowania firmy i wspiera wyjątkowy projekt charytatywny. Pomagamy w realizacji budowy Zielonego Centrum Pomocy Dzieciom zainicjowanej przez Fundację Dajemy Dzieciom Siłę. Projekt ten łączy ideę pomocy dzieciom, które doświadczyły różnych form przemocy z ochroną środowiska.

Nasze wsparcie finansowe zostanie przeznaczone na ekologiczne rozwiązania dla budynku, m.in. panele słoneczne i termomodernizację. W prace budowlane zaangażujemy doradców technicznych. Na budowę będziemy też dostarczali nasze materiały budowlane. 

Już niedługo zostanie ukończona termomodernizacja budynku głównego w Zielonym Centrum Pomocy Dzieciom! Tynk silikonowy CT 74 SELF CLEAN z technologią Double Dry zapewni doskonały wygląd i ochronę elewacji na lata, dzięki efektowi samooczyszczenia oraz najlepszym z możliwych parametrom paroprzepuszczalności oraz hydrofobowości.

To nie koniec wdrażania w placówce ekologicznych rozwiązań – wkrótce przed nami instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu budynku głównego.

Frontowa ściana budynku głównego w trakcie termomodernizacji

Wizualizacja Zielonego Centrum Pomocy Dzieciom - rozwiązania ekologiczne

Frontowa ściana budynku głównego - efekt finalny

Wizualizacja Zielonego Centrum Pomocy Dzieciom - zielona przestrzeń wspierająca terapię dzieci

KUPUJĄC PRODUKTY CERESIT, KAŻDY MOŻE DOŁĄCZYĆ DO TEJ WYJĄTKOWEJ INICJATYWY!

30 LAT CERESIT W POLSCE

To wyjątkowa okazja, żeby podziękować Wam – Profesjonalistom, Wykonawcom i Klientom – za lata wspólnej pracy z produktami Ceresit. Razem z Wami od lat tworzymy nie tylko budynki, ale przede wszystkim mocne więzi i wzajemne zaufanie. 
Dziękujemy i zapraszamy do dalszej współpracy! 

BUDUJĄCE ROZWIĄZANIA

Ceresit od lat gwarantuje najwyższą jakość i nowoczesne, innowacyjne rozwiązania technologiczne.

Szerokie i różnorodne portfolio produktów może towarzyszyć Ci na każdej budowie, a nasi eksperci dzielą się wiedzą z wykonawcami z każdego zakątka Polski.

Czy znasz już wszystkie rozwiązania Ceresit? Kliknij i dowiedz się więcej!