Skip to Content

Systemy renowacji budynków

Przewodnik po produktach

Produkty

 • CERESIT CR 50
  Samoczyszcząca farba silikonowa do wykorzystania w renowacji budynków, o wysokiej trwałości i odporności na zabrudzenia.  
 • CERESIT CR 55
  Naturalnie odporna na pleśnie, grzyby i algi zolowo-krzemianowa farba renowacyjna 
 • CERESIT CR 60
  Do wykonywania warstwy sczepnej przed zastosowaniem tynków renowacyjnych 
 • ${/content/heliux/adhesive/ceresit/pl/pl/products/mortars-and-auxiliaries/central-pdp#/ceresit-cr-61/SAP_0201VNC014C0/searchResult.productFields.MainImageAltText}
  CERESIT CR 61
  Tynk renowacyjny, podkładowy. Służy do wykonywania podkładowych tynków renowacyjnych na zawilgoconych i zasolonych murach, betonach, wewnątrz i na zewnątrz budynków. 
 • ${/content/heliux/adhesive/ceresit/pl/pl/products/mortars-and-auxiliaries/central-pdp#/ceresit-cr-62/SAP_0201VNC014C1/searchResult.productFields.MainImageAltText}
  CERESIT CR 62
  Paroprzepuszczalny tynk specjalistyczny, służący do wykonywania tynków renowacyjnych o grubości od 10 do 20 mm, z możliwością nakładania natryskowego. 
 • ${/content/heliux/adhesive/ceresit/pl/pl/products/mortars-and-auxiliaries/central-pdp#/ceresit-cr-64/SAP_0201VNC014C2/searchResult.productFields.MainImageAltText}
  CERESIT CR 64
  Szara, mineralna szpachlówka do tynków renowacyjnych i tradycyjnych, do wykonywania cienkowarstwowych „przecierek” wewnątrz oraz na zewnątrz budynków. 

Masz pytanie?

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące naszych produktów, miejsca zakupu lub właściwego rozwiązania dla danego projektu.