OGRANICZAMY UŻYCIE SZKODLIWYCH SUBSTANCJI


Zdrowie i dobre samopoczucie wykonawców oraz właścicieli domów jest dla nas bardzo ważne. Dbamy o to, by nasze produkty były bezpieczne i zgodne z obowiązującymi wymogami. Nieustannie pracujemy nad nowymi technologiami, dobierając właściwe składniki i pilnując, aby każda potencjalnie niebezpieczna substancja w składach naszych produktów była wyeliminowana. Dzięki naszym sposobom na ograniczenie lotnych związków organicznych oraz zawartości pyłu stale rozwijamy produkty tak, aby miały tylko pozytywny wpływ na konsumenta. Dokładamy wszelkich starań, aby dostarczyć klientom jak najlepsze produkty w możliwie najbezpieczniejszy sposób.

PRODUKTY O BARDZO NISKIEJ EMISJI

Niska emisja. Bezpieczniejsze środowisko wewnętrzne.

Czym są emisje?
Emisje to inaczej rozprzestrzenianie się zanieczyszczeń gazowych w środowisku. Wewnątrz domów wytwarzane są one najczęściej przez świeżo nałożone lakiery i farby, kleje, przylepną izolację termiczną i inne materiały budowlane. Ich największe zagęszczenie w powietrzu następuje świeżo po aplikacji niektórych produktów, ale mogą utrzymywać się w powietrzu wiele dni i miesięcy po instalacji. Emisje definiuje się jako „lotne związki organicznie” (LZO).

Certyfikat EC1. Bezpieczeństwo we własnym domu

Rozwiązaniem chroniącym nasze zdrowie i samopoczucie jest poszukiwanie produktów, które nie wpływają negatywnie na jakość powietrza. Standardowe oznaczenie EMICODE pomoże Ci nie tylko rozpoznać bezpieczne produkty, ale i dokonać świadomego, prozdrowotnego zakupu. Nasze produkty na których znajduje się oznaczenie EMICODE to m.in. CM 16, CM 16 PRO, CM 17 PRO oraz wiele innych.