Urban glamour

Miejska elegancja w połączeniu z artystyczną nutką tworzy zachwycający efekt finalny. To estetyczne rozwiązanie idealnie pasuje zarówno do miejskich rezydencji, jak i do budynków użyteczności publicznej – bibliotek, muzeów czy teatrów – które powinny emanować pewnym rodzajem powagi. Detale stylu przywołują na myśl różnorodność świata natury ze swoimi wyrafinowanymi i fascynującymi formami.

Architektura ta została zestawiona z kolorami o niskim poziomie szarości (typ Fresh i Basic), które dodają jej nieco lekkości. Eleganckie, klasyczne odcienie zostały uzupełnione o bardziej radosne i jasne kolory. Te ostatnie to odwołanie do świata roślinnego, a w szczególności jesiennych krajobrazów oraz drzew skąpanych w złotych i ognistych barwach liści. Do stylu Urban glamour zostały przeważnie dobrane kolory z dwóch grup Colours of Nature: SAND reprezentowaną głównie przez linie Sahara, Galapagos, Ibiza, Majorca, Corsica i Goa oraz EARTH – z brązami z linii Colorado, Texas, Nevada, Madeira, Algarve oraz Catalonia. Styl wielkiego miasta – uzupełniony o detale o organicznych kształtach, miękkie motywy kwiatowe a także starannie wybrane odcienie – to kwintesencja dobrego smaku i piękna z odrobiną dramatyzmu.

Kolory przyporządkowane do Urban glamour tworzą harmonijne połączenie między sobą lub z kolorami należącymi do stylów: Land of shapes i Romantic story.