Land of shapes

Wzory, przestrzenne figury i kształty to podstawowe punkty odniesienia tego stylu. Naturalne formy zostały tu przekształcone przez człowieka, tworząc tzw. naturę zorganizowaną.

Ten przykuwający uwagę styl w przeważającej mierze uzupełniają przydymione kolory typu Soft i Fresh o średnim nasyceniu i niskim poziomie szarości. Słoneczne i beżowe odcienie pochodzą głównie z grupy SAND, a dokładniej z linii: Jamaica, Elba, Kalahari oraz Madagascar. Zostały one uzupełnione o kolory EARTH i WATER, gdzie linie Scotland i Samoa to zaledwie przykłady. Fioletowe, czerwone i pomarańczowe odcienie przynoszą radość i energię, podczas gdy niebieskawe i szarawe barwy dodają klasy i profesjonalizmu.

Land of shapes to styl idealnie pasujący dla nowoczesnych willi, apartamentowców i budynków przemysłowych. Dobrana do niego paleta kolorystyczna pozwala stworzyć harmonijną całość i rozświetlić bryłę budynku.

Kolory przyporządkowane do Land of shapes tworzą harmonijne połączenie między sobą lub z kolorami należącymi do stylów: City landscape i Urban glamour.