Creative waves

Eklektyczny styl łączący kontrastowe kształty i linie, które wyrażają jego żywą, optymistyczną osobowość. Intrygujące, kreatywne elementy oraz proste, opływowe wykończenia emanują pozytywnymi wibracjami i przesuwają granice tego, co możliwe w architekturze. Inspiracją były fale oceanu, opływowe kształty skał i zielone, pofałdowane pola. Creative waves to natura uchwycona w obiektywie i uporządkowana.

To nowoczesne podejście wspierają świeże i futurystyczne odcienie błękitu z linii Tahiti i Adriatic należące do grupy WATER. Barwy typu VITAL o najwyższym stopniu nasycenia stymulują i ożywiają całość. Z kolei intensywne odcienie z grupy EARTH – czerwone, wiśniowe i różowe z linii Atacama i Oklahoma a także ceglaste i pomarańczowe z linii Utah – tworzą bardziej przytulny klimat. Morskie odcienie zieleni z linii Oregon przywołują ocean jako główną inspirację.

Od pierwszego spojrzenia widać, że styl Creative waves to dzieło człowieka – zaprojektowane w tym stylu budynki zyskują nowy technologiczny wymiar, jednocześnie nie tracąc swojego organicznego, porywającego charakteru.

Kolory przyporządkowane do Creative waves tworzą harmonijne połączenie między sobą lub z kolorami należącymi do stylów: City landscape i Love of nature.